Αρχική Σελίδα Προϊόντα

κασέτα κορδελλών

Πιστοποίηση
Κίνα Foshan GECL Technology Development Co., Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Foshan GECL Technology Development Co., Ltd Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Εύκολη να μιλήσει με, η πολύ επαγγελματική και γρήγορη υπηρεσία, την ποιότητα σημαιών είναι έξοχο αγαθό. Ακόμη και καλύτερα από διατάξαμε από τη Γερμανία!!

—— Γερμανία φαβιανό Scherb

Θέλω να πω ότι τα προϊόντα σας πολύ καλά. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας, επίσης αγαθό μετά από την υπηρεσία πωλήσεων.

—— Ο κ. Abílio Cipriano

Τρομερή ποιότητα και πολύ καλός μετά από την υπηρεσία πώλησης.

—— David

Είμαι Online Chat Now

κασέτα κορδελλών

(61)
Κίνα 144 φορτίο κασετών μονάδων επιτροπών μπαλωμάτων οπτικών ινών συνδετήρων ODF Sc LC ST πυρήνων FC πλήρως εργοστάσιο

144 φορτίο κασετών μονάδων επιτροπών μπαλωμάτων οπτικών ινών συνδετήρων ODF Sc LC ST πυρήνων FC πλήρως

144 φορτίο κασετών μονάδων επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών πλαισίων διανομής συνδετήρων ODF Sc LC ST πυρήνων FC πλήρως Το πλαίσιο διανομής οπτικής ίνας ODF είναι τυποποιημένο πλαίσιο 19 ιντσών, ικανότητα από ... Read More
2015-10-02 13:10:02
Κίνα Κόκκινη κασέτα κορδελλών μελανιού για Frama ecomail accessmail εργοστάσιο

Κόκκινη κασέτα κορδελλών μελανιού για Frama ecomail accessmail

Κόκκινη κασέτα κορδελλών μελανιού για Frama ecomail accessmailΧαρακτηριστικά γνωρίσματα:1. Ήρεμος εύκολος στην οργάνωση και λειτουργεί2. Συμβατή κασέτα κορδελλών για τη μηχανή Frama Ecomail Optimail Francking3. ... Read More
2015-10-02 12:49:11
Κίνα Καλώδιο κορδελλών κασετών νομίσματος 01750043025 επικεφαλής-προ Assy συμπεριλαμβανομένου του δοχείου μετρητών καλωδίων εργοστάσιο

Καλώδιο κορδελλών κασετών νομίσματος 01750043025 επικεφαλής-προ Assy συμπεριλαμβανομένου του δοχείου μετρητών καλωδίων

Καλώδιο κορδελλών κασετών νομίσματος 01750043025 επικεφαλής-προ Assy συμπεριλαμβανομένου του δοχείου μετρητών καλωδίων Προδιαγραφές 1. Καλή ποιότητα2. Ανταγωνιστική τιμή.3. Γρήγορη παράδοση4. Δεχτείτε τη μικρή ... Read More
2015-10-02 03:00:59
Κίνα Κασέτα 12Core LGX MPO με το σκοινί μπαλωμάτων MPO- LC για τις τηλεπικοινωνίες ινών εργοστάσιο

Κασέτα 12Core LGX MPO με το σκοινί μπαλωμάτων MPO- LC για τις τηλεπικοινωνίες ινών

Κασέτα 12Core LGX MPO με το σκοινί μπαλωμάτων MPO- LC για τις τηλεπικοινωνίες ινών Η κασέτα MPO σχεδιάζεται για να επιτρέψει στο δίκτυο ινών για να εγκατασταθεί σε σύντομο πιθανό χρονικό διάστημα. Όλα τα συστατ... Read More
2015-10-01 14:54:59
Κίνα Κόκκινη κασέτα κορδελλών αντικατάστασης T1000 για Francotyp Postalia εργοστάσιο

Κόκκινη κασέτα κορδελλών αντικατάστασης T1000 για Francotyp Postalia

Κόκκινη κασέτα κορδελλών αντικατάστασης T1000 για Francotyp PostaliaΠρότυπο: συμβατή αποστέλλοντας ατελώς μηχανή Francotyp PostaliaΧρώμα: κόκκινο, φθορισμού κόκκινο, πράσινοΆλλες υπηρεσίες: OEM& ODMFRANCOTYP ... Read More
2015-10-01 14:25:57
Κίνα Κασέτα επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών 24Core MPO για τις τηλεπικοινωνίες εργοστάσιο

Κασέτα επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών 24Core MPO για τις τηλεπικοινωνίες

Κασέτα επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών 24Core MPO για τις τηλεπικοινωνίες Οι κασέτες έχουν μια σύνδεση MPO (12-ίνα) ή δύο συνδέσεις MPO (24-ίνα) στο πίσω μέρος κάθε κασέτας. Η υψηλότερη επιλογή πυκνότητας χρη... Read More
2015-10-01 13:24:00
Κίνα μηχανισμός εκτυπωτών μητρών σημείων αστεριών 76mm για τον εκτυπωτή περίπτερων, υψηλή ταχύτητα 4.5 Lines/s εργοστάσιο

μηχανισμός εκτυπωτών μητρών σημείων αστεριών 76mm για τον εκτυπωτή περίπτερων, υψηλή ταχύτητα 4.5 Lines/s

μηχανισμός εκτυπωτών μητρών σημείων αστεριών 76mm για τον εκτυπωτή περίπτερων, υψηλή ταχύτητα 4.5 Lines/s Γρήγορη λεπτομέρεια: ► Αστέρι MP512 μηχανισμών εκτυπωτών ► 9 εκτύπωση μητρών σημείων καρφιτσών ► Υψηλή ... Read More
2015-10-01 08:24:19
Κίνα Καλώδιο υψηλής πυκνότητας MTP MPO - LC 12 αρσενικοί συνδετήρες συνελεύσεων καλωδίων Hydra πυρήνων με τις καρφίτσες οδηγών εργοστάσιο

Καλώδιο υψηλής πυκνότητας MTP MPO - LC 12 αρσενικοί συνδετήρες συνελεύσεων καλωδίων Hydra πυρήνων με τις καρφίτσες οδηγών

Καλώδιο υψηλής πυκνότητας MTP MPO - LC 12 αρσενικοί συνδετήρες συνελεύσεων καλωδίων Hydra πυρήνων με το καλώδιο καρφιτσών MTP MPO οδηγών επιδιορθώνει το σκοινί Χαρακτηριστικά γνωρίσματαΥψηλή επίδοση στο IL & RL... Read More
2015-09-29 16:34:49
Κίνα Γύρω από 8 την ίνα ανεμιστήρας MPO/του ST - έξω καλώδιο φορτηγών Om2, αρσενικός άλτης 900um συνδετήρων MTP εργοστάσιο

Γύρω από 8 την ίνα ανεμιστήρας MPO/του ST - έξω καλώδιο φορτηγών Om2, αρσενικός άλτης 900um συνδετήρων MTP

8 ίνα MPO/Fan-Out του ST σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων φορτηγών Om2, αρσενικός άλτης 900um συνδετήρων MTP YINGDA επιβάλλει αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, καλές εγκαταστάσεις και κατάλληλος η διαχ... Read More
2015-09-29 06:48:14
Κίνα Sc Hydra 12 συνέλευση καλωδίων ινών σκελών/σκοινί μπαλωμάτων MTP MPO για FTTX εργοστάσιο

Sc Hydra 12 συνέλευση καλωδίων ινών σκελών/σκοινί μπαλωμάτων MTP MPO για FTTX

12 συνέλευση καλωδίων Sc Hydra σκελών MPO, σκοινί μπαλωμάτων 12 ινών MTP για FTTX Η συνέλευση καλωδίων MTP MPO υποστηρίζει την υψηλότερη ταχύτητα Ethernet και τις εφαρμογές καναλιών ινών (OM3, OM4 και OS1/OS2 ... Read More
2015-09-29 02:28:16
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|
Συμβατά μελάνια εκτυπωτών

Βινυλίου τέμνων σχεδιαστής lap-top TENETH, σχεδιαστές κοπτών οδηγών υψηλής ακρίβειας USB

HP 5000 5500 συμβατές κασέτες 680ml μελανιού εκτυπωτών με το συμβατό τσιπ

Σταθερά ευνοϊκά για το περιβάλλον διαλυτικά μελάνια εκτυπωτών μελανιού συμβατά για τη Nova 256 φασμάτων για το HP

Μελάνι χρωστικών ουσιών εκτυπωτών

TENETH 63cm ευρεία τέμνουσα μηχανή T24XL, βινυλίου κόπτης σχεδιαστών περιγράμματος υπολογιστών γραφείου

Τέμνουσα μηχανή σχεδιαστών υψηλής ακρίβειας/βινυλίου παραγωγή Flexisign κοπτών Teneth

24» βινυλίου σχεδιαστής CT630R κοπτών για τη διαφήμιση της βινυλίου αυτοκόλλητης ετικέττας

Μελάνι εξάχνωσης εκτυπωτών

υψηλός precising τέμνων σχεδιαστής Al-800/1120/1360 60-120W LD

βινυλίου τέμνουσες λεπίδες σχεδιαστών για τις τέμνουσες λεπίδες σχεδιαστών (κομμάτια)

Υψηλός - βινυλίου τέμνοντες κόπτες σχεδιαστών ποιοτικού Ledio στο απόθεμα

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Συμβατά μελάνια εκτυπωτών προμηθευτής. Copyright © 2012 - 2020 vinyl-cutterplotter.com. All Rights Reserved. Developed by ECER